SG73P2ATTD9102F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9102F
JLCPCB Part #
C3952729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS