SG73P2E1RTTD2101D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2101D
JLCPCB Part #
C5911983
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS