SG73P2ARTTD6203F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD6203F
JLCPCB Part #
C5751505
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS