SG73P2ERTTD6203F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6203F
JLCPCB Part #
C6221252
Description
-55℃~+155℃ 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS