RN73R2ETTD2150A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2150A10
JLCPCB Part #
C4552677
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS