RN731JTTD1320C10
MFR.Part #
RN731JTTD1320C10
JLCPCB Part #
C3957528
Description
-55℃~+155℃ 132Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS