RN73R1JTTD2292B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2292B10
JLCPCB Part #
C3917072
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS