RN73R1JTTD5971A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD5971A05
JLCPCB Part #
C4133271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.97kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS