SG73P2ARTTD470G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD470G
JLCPCB Part #
C5893681
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS