RN73H1JTTD5760A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD5760A05
JLCPCB Part #
C3981606
Description
100mW 576Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS