RK73B1HTTC684G
MFR.Part #
RK73B1HTTC684G
JLCPCB Part #
C6270090
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS