RN732ATTD1760D50
MFR.Part #
RN732ATTD1760D50
JLCPCB Part #
C4292597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS