SG73P2ARTTD4422D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4422D
JLCPCB Part #
C6483076
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS