P0805E90R9BNT
MFR.Part #
P0805E90R9BNT
JLCPCB Part #
C4125232
Description
-55℃~+155℃ 200mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS