SG73P2ARTTD3741F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3741F
JLCPCB Part #
C7360331
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS