SG73P2ETTD9101D
MFR.Part #
SG73P2ETTD9101D
JLCPCB Part #
C4294729
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS