SG73P2ERTTD3741F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3741F
JLCPCB Part #
C6678051
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS