ERJ-P6WJ3R3V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ3R3V
JLCPCB Part #
C4029216
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS