SG73P2ARTTD2612D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2612D
JLCPCB Part #
C5911599
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS