RN732BTTD77R7C25
MFR.Part #
RN732BTTD77R7C25
JLCPCB Part #
C4038114
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS