SG73P2BRTTD2612D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2612D
JLCPCB Part #
C6221663
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS