SG73P2ARTTD244J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD244J
JLCPCB Part #
C6221428
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS