SG73P1ETTP1802F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1802F
JLCPCB Part #
C4231812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS