SG73G2ATTD59R0C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD59R0C
JLCPCB Part #
C6295344
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS