HV73V1JTTD624G
MFR.Part #
HV73V1JTTD624G
JLCPCB Part #
C4178168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS