SG73P2ARTTD2322D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD2322D
JLCPCB Part #
C7360271
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS