SG73P2ARTTD7322D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD7322D
JLCPCB Part #
C6295078
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS