SG73P2E1RTTD2942F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2942F
JLCPCB Part #
C6677799
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS