RK73H1HTTC2263D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2263D
JLCPCB Part #
C2578418
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS