SG73P2ARTTD1870D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1870D
JLCPCB Part #
C5751289
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS