SG73S1ETTP1072F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1072F
JLCPCB Part #
C4257120
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS