SG73G2ATTD1003C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD1003C
JLCPCB Part #
C7359276
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS