SG73P2ARTTD164J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD164J
JLCPCB Part #
C6482562
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS