SG73P1EWTTP3241D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3241D
JLCPCB Part #
C7077442
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS