SR732BTTD1R65F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD1R65F
JLCPCB Part #
C2599775
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS