SG73P2ARTTD1152D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1152D
JLCPCB Part #
C5893553
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS