RN732BTTD5421D100
MFR.Part #
RN732BTTD5421D100
JLCPCB Part #
C3980966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS