RN732BTTD98R8A25
MFR.Part #
RN732BTTD98R8A25
JLCPCB Part #
C3991624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS