RK73H2ATTD1602D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1602D
JLCPCB Part #
C2577159
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS