RN732BTTD1802A10
MFR.Part #
RN732BTTD1802A10
JLCPCB Part #
C4049154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS