SG73P1JTTD64R9F
MFR.Part #
SG73P1JTTD64R9F
JLCPCB Part #
C4098843
Description
-55℃~+155℃ 333mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS