RN731JTTD2051F100
MFR.Part #
RN731JTTD2051F100
JLCPCB Part #
C4126796
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS