SG73G1JTTD1131D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1131D
JLCPCB Part #
C5750088
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS