SG73P1JTTD51R1D
MFR.Part #
SG73P1JTTD51R1D
JLCPCB Part #
C3929700
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS