RN73R2ETTD5762F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5762F50
JLCPCB Part #
C4257016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS