RN73H2BTTD3201A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3201A10
JLCPCB Part #
C3967804
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS