SG73P1JTTD51R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD51R0D
JLCPCB Part #
C4070504
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS