SG73P1JTTD1300D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1300D
JLCPCB Part #
C3982802
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS