RK73H2BTTD3000F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3000F
JLCPCB Part #
C880198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS