RN73H1JTTD2673F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2673F10
JLCPCB Part #
C3919219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS